Bezpieczny Finał WOŚP ze strażą miejską

Region

Po raz 19. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie grała w naszym mieście. Pruszkowska Straż Miejska, jak co roku wspierać będzie ten szczytny cel oraz wspomoże organizatorów pruszkowskich sztabów WOŚP w zapewnieniu bezpieczeństwa kwestującym na terenie miasta.

W najbliższą niedzielę 9 stycznia nad bezpieczeństwem kwestujących czuwać będą pruszkowscy strażnicy miejscy. Wzmocnione patrole pojawią się we wszystkich miejscach, w których organizowane będą imprezy związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy oraz w miejscach, gdzie pojawiać się będą kwestujący wolontariusze.

Dodatkowo pruszkowscy strażnicy w tegorocznym finale przekażą na licytacje charytatywne, które odbędą się w Szkole Podstawowej nr 10 przy ulicy Pływackiej oraz w Szkole Podstawowej Nr 8 przy ul. Obrońców Pokoju, atrakcyjne gratki dla kibiców i fanów piłki nożnej i koszykówki. Do każdej z wylicytowanej rzeczy dołączymy „Żbiczki” – oficjalne maskotki naszej jednostki.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.