Będzie remont mostu, szukają wykonawcy

Pęcice

Ważna informacja dla kierowców. Pruszkowskie starostwo powiatowe chce jeszcze w tym roku przeprowadzić remont mostku w ciągu ul. Powstańców Warszawy w Pęcicach.

Remont mostku może być uciążliwy dla kierowców, którzy właśnie przez Pęcice docierają do Al. Jerozolimskich. Jednak nie będzie on zbyt długi. Jeśli uda się szybko znaleźć wykonawcę to prace powinny zakończyć się w połowie listopada. 

Zakres robót obejmuje głównie naprawy konstrukcji m.in. wykonanie kapy gzymsowej, wykonanie dylatacji, naprawę skarp. Dodatkowo wymienione zostaną bariery bezpieczeństwa. Prace będą wymagały rozbiórki fragmentu jezdni. 

Dziś jeszcze trudno powiedzieć czy prace będą wymagały zamknięcia przejazdu przez most, co wiązałoby się z dużymi utudnieniami dla kierowców z Pruszkowa, Komorowa czy Nowej Wsi, czy może będą wykonywane bez wyłączania przeprawy  ruchu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.