Będzie debata o ruchu drogowym

Grodzisk Maz.

Grodziscy policjanci zapraszają mieszkańców do rozmowy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Debata odbędzie się w najbliższy wtorek.

Temat bezpieczeństwa na drogach jest niezwykle ważny. Dlaczego? Wiele osób wsiadając za kierownicę samochodu uważa się za „króla szosy” zapominając przy tym o innych użytkownikach drogi. „Za uszami” mają również rowerzyści, którzy nie zawsze korzystają ze ścieżek rowerowych. Przechodnie natomiast często nie rozglądają się przed wejściem na przejście dla pieszych.

Użytkownicy dróg często zapominają nie tylko o swoim bezpieczeństwie, ale i o bezpieczeństwie innych. I właśnie z tego powodu policjanci z grodziskiej komendy zapraszają mieszkańców na debatę. Grodziszczanie będą mogli porozmawiać z mundurowymi o najbardziej newralgicznych punktach na drogowej mapie miasta, zgłosić swoje uwagi i podzielić się opiniami.

Debata rozpocznie się 26 kwietnia o godz. 17.00 w sali kinowej grodziskiego Centrum Kultury.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.