Baseny w Strzeniówce ponownie otwarte

Nadarzyn

„Nadarzyński kurort” będzie znów otwarty. Na pierwsze plażowanie i basenowe pluski Gminny Ośrodek Sportu w Nadarzynie zaprasza już w sobotę, 11 czerwca w godz. 10.00-18.00.

Kompleks Basenów Letnich to doskonałe miejsce na aktywne spędzenie wolnego czasu – z rodziną, czy przyjaciółmi. Dzieci mogą poszaleć na małym basenie, dwóch zjeżdżalniach i wodnym placu zabaw. Dorośli mogą ochłodzić się w pozostałych dwóch basenach. Można poopalać się na plaży, pograć w piłkę plażową, czy choćby badmintona.

W tym sezonie na odwiedzających czeka wiele nowości – między innymi nowa zjeżdżalnia. W basenie dla dzieci oraz jakuzzi nareszcie będzie podgrzewana woda. To dzięki zainstalowaniu pompy ciepła. Będzie też ukłon w stronę niepełnosprawnych ruchowo – pojawi się tu urządzenie, które pozwoli im korzystać z basenów.

Będzie też więcej miejsca do odpoczynku. Kolejna piaszczysta plaża, tym razem z naturalnym cieniem drzew. Niuansem, który jest wyczekiwany przez użytkowników, będą nowe szafki depozytowe.

Cennik udostępniamy tutaj. Przyjdziecie na otwarcie?

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 13

13 odpowiedzi na “Baseny w Strzeniówce ponownie otwarte”

 1. wodnik pisze:

  Dla mieszkańców Nadarzyna ceny są bardzo przystępne. Jest dużo ulg . W porównaniu z takimi obiektami w Warszawie , czy Mszczonowie dla każdego to jest wręcz darmo , patrząc ,że to na cały dzień. Obiekt jest zadbany, czysty, obsługa miła, atrakcji w pytę. A przyjmować za darmo emerytów z całego świat to już przesada granicząca z niegospodarnością. Czy nadarzyńscy emeryci gdziekolwiek mogą z basenów korzystać za darmo ?. Co do godzin 10-18 w weekend i 11 -19 w dni powszednie o co kaman ? I tak nikt nie przychodzi się opalać rano , ani nie siedzi do nocy to otwarte baseny . I jeszcze od pon do piątku dwie ostatnie godziny 50% dla wszystkich gdzie tak jest w okolicy ? Jak się Warszawa zorientuje to mimo , że maja Moczydło i inne Szuwarki masowa zjadą do Nadarzyna i jeszcze w kolejce będzie stali w oczekiwaniu na wolne miejsca :-).

  • obecna... pisze:

   „Gospodarność” na 5 , tylko że ci emeryci to przeważnie przychodzili z wnukami za których płacili…
   o Warszawę, Milanówek nie trzeba się martwić ,piękny basen na Ochocie dużo tańszy i bufet tez, jedzenie bardzo smaczne…

   • Emeryt pisze:

    Oczywiście,że tak przyprowadzali wnuków i wydawali kasę na zachcianki a teraz to nie będzie sobie można pozwolić na częste pobyty. kalkulacja nie do końca bo rodzice pracują a dziadkowie mieli czas. Może tak wprowadzić mieszkańcom nadarzyna opłaty za przejazd drogami powiatowymi…..za korzystanie z urzędów powiatowych

 2. obecna... pisze:

  W zeszłym roku dla emerytów, spoza Nadarzyna, był wstęp wolny , a w tym sezonie 15 zł…
  tylko ,że ci emeryci zawsze brali płatne łóżko plażowe i leżaki , czyli nie do końca za darmo…
  korzystali z bufetu , który był bardzo drogi…

 3. Anonim pisze:

  W zeszłym roku dla emerytów, spoza Nadarzyna, był wstęp wolny , a w tym sezonie 15 zł…
  tylko ,ze ci emeryci zawsze brali płatne łóżko plażowe i leżaki , czyli nie do końca za darmo…

 4. ONA pisze:

  Wolę położyć się na dziko w trawie i opalać bez majteczek…
  – ZA DARMO !!!

 5. k pisze:

  Popieram godziny do kitu

 6. kol pisze:

  Kto wymyślił te godziny otwarcia. Do 18? Nie ma szans, by tam po pracy pójść..w tygodniu.

  • Lelek pisze:

   Druga sprawa to ceny,są z kosmosu! Widać że chcą tylko kasy nic więcej.

   • paca pisze:

    Bo to jest miejsce dla ludzi zamożnych, co dla nich wydać stówkę to nic, nie dla bidoty. Biedota tapla się w parku Mazowsze, w bakteriach kałowych…

    • obecna... pisze:

     Ludzie zamożni to wiedzą, gdzie maja wydać pieniądze i ile…dlatego są zamożni

     • paca pisze:

      Guwno prawda, ci co mieszkajo w okolicy, Komorów, podkowa, majo tyle hajsu, że nimi pupę wycierajo. I nie robio problemu z takim pójściem na basen, a na pewno nie kopio się w fekaliach

     • obecna... pisze:

      Przy tak pędzącej inflacji wszyscy sobie będziemy podcierać… i biedni i bogaci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły