Baseny w Strzeniówce już otwarte. Gości przyjmą już w ten weekend

Nadarzyn

Dziś odbyło się oficjalne otwarcie kompleksu rekreacyjno-sportowego w Strzeniówce. – Dzisiaj dziękowaliśmy wszystkim, którzy przyczynili się do otwarcia naszego „Kurortu”. Gościliśmy na obiekcie przyjaciół naszego samorządu. Od soboty 19 czerwca obiekt udostępniamy dla wszystkich i mam nadzieję, że skradnie on Wasze serca – zaznacza Dariusz Zwoliński, wójt Nadarzyna.

Kompleks w Strzeniówce składa się z trzech basenów zewnętrznych z pomostami. Najmniejszy z basenów jest dedykowany dzieciom. Dodatkowo z myślą o najmłodszych powstał tu wodny plac zabaw oraz dwie zjeżdżalnie. Całość uzupełnia boisko do piłki plażowej. Dodatkowo powstały tu wygodne przebieralnie.

Mieszkańcy muszą poczekać jeszcze chwilę, by móc skorzystać z basenów. Dobra wiadomość jest taka, że obiekt przeszedł już wszystkie odbiory, a dziś odbyło się jego uroczyste otwarcie. – W najbliższy weekend obiekty zostaną udostępnione dla wszystkich chętnych za darmo. Szykują się upały , więc spodziewamy się 100 proc. obłożenia obiektu czyli ponad 700 osób jednorazowo na terenie kompleksu – zaznacza wójt Nadarzyna.

 

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Baseny w Strzeniówce już otwarte. Gości przyjmą już w ten weekend”

 1. mła pisze:

  tam 200 osó i jest zagrożenie sanitarne

 2. mła pisze:

  700 osób ??? chyba na tydzień

 3. janusz pisze:

  co za przyjemność siedzieć jeden na drugim z bachorami…

 4. Strzeniowka pisze:

  Wyglada to słabo. Oj słabo.

 5. Trochę pisze:

  to małe takie. Jakaś taka popierdółka.

 6. Unknown pisze:

  700 osób? To jest żart? Patrząc na zdjęcie nr. 2 to stwierdzam, że 100 osób to już o wiele za dużo.

  Kolejny wał na pieniądze podatnika, który będzie mieć zerową użyteczność. Posiedzieć tam z przyjemnością, to będzie można chyba w grudniu. Porażka.

 7. Gość pisze:

  Przy cenach jakie zaproponowali to chyba tylko w ten weekend przyjmą gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły