Baseny otwarte na Dzień Dziecka?

Region

Rządowy plan otwarcie branży fitness ma nastąpić 1 czerwca. Prawdopodobnie tego samego dnia zostaną otwarte również baseny.

Dobra informacja dla miłośników pływania. Trwają prace nad możliwością odmrożenia pływalni krytych i odkrytych. Dokładny termin poznamy prawdopodobnie w tym tygodniu.

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny przedstawił zalecenia dotyczące warunków korzystania z pływalni i podobnych obiektów rekreacyjnych w czasie pandemii. Według nich woda w basenach jest bezpieczna. Zaleca się jedynie ograniczenie liczby osób jednocześnie przebywających w obiekcie, przestrzeganie zasad utrzymywania dystansu społecznego oraz ścisłe stosowanie zasad higieny.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Baseny otwarte na Dzień Dziecka?”

 1. Ada pisze:

  Planuje się otworzyć baseny i siłownie a jakoś nie otwierają przychodni.

 2. Gość2 pisze:

  „Rządowy plan…”. Nie nie żartujmy, ten rząd nie ma żadnego planu.

 3. topkek pisze:

  Przecież dyrekcja pruszkowskiego basenu to zawału dostanie jak zobaczy te zasady dystansu społecznego, bo oni to najchętniej na jeden tor wrzuciliby 15 osób i jeszcze grupę dzieci z instruktorem

 4. none pisze:

  Najpierw otworzą baseny, a jak nie będzie nawrotu epidemii, to po kilku tygodniach pozwolą nalać tam wody 🙂

 5. robot pisze:

  Wystarczy podwójna ilość chloru i obowiązkowe maseczki. Po wo dze niaaaa

 6. Anonim pisze:

  Oj tak!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły