Basen w Grodzisku przejdzie gruntowną modernizację

Grodzisk Maz.

Już niedługo basen w Grodzisku Mazowieckim przejdzie remont. Urząd Gminy właśnie wydał ogłoszenie o przetargu na opracowanie dokumentacji projektowej.

Rozbudowa dotyczy części basenowej Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Mazowiecki „WODNIK 2000”. Zostanie ona poszerzona o część basenu do nauki pływania dla dzieci i młodzieży o wymiarach 20 na 16 metrów i głębokości od 0,9 do 1,4 metra. Powstanie także węzeł sanitarny, pomieszczenia socjalne dla pracowników i część technologiczną. Ponadto dobudowana będzie nowa centralna chlorownia dla całego kompleksu, dostępna z niezależnego, osobnego wejścia.

Dodatkowo projekt zawiera plan poprawy komunikacji w obiekcie wydzielającej strefy użytkowane przez klientów i pracowników. W planach jest również budowa instalacji fotowoltaicznej.

Równie dużą metamorfozę budynek przejdzie na zewnątrz – zyska nowe kolory elewacji oraz okładziny. Wewnątrz zaplanowano nowy układ ścian, wymianę istniejących podłóg i sufitów podwieszanych.

Czas na realizację zadania przez wykonawcę urząd określił na 240 dni. Na przystąpienie do przetargu oferenci mają czas do 22 września.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Basen w Grodzisku przejdzie gruntowną modernizację”

  1. Radek pisze:

    W Sochaczewie i Pruszkowie są ładniejsze baseny !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły