Badania wad postawy w Nowej Wsi

Region

W dniach 7-8 grudnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym przy ul. Głównej 96 w Nowej Wsi odbędą się badania wad postawy i stopnia otyłości u dzieci.

Uzupełniająca tura badań jest elementem projektu pod nazwą „Promowanie zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży w Gminie Michałowice poprzez budowę otwartych stref rekreacji”. Projekt podzielony został na dwie części: inwestycyjną, dzięki której na terenie gminy są budowane strefy rekreacji (dwie w Komorowie i po jednej w Michałowicach i Regułach) oraz nieinwestycyjną, która obejmuje badania wad postawy i stopnia otyłości, zajęcia pozalekcyjne korekcyjne, rehabilitacyjne i sportowo-rekreacyjne oraz szkolenia dla rodziców w zakresie zdrowego trybu życia a także zajęcia z pierwszej pomocy dla dzieci i młodzieży.

Badania, które będą prowadzone w dniach 7-8 grudnia to cześć uzupełniająca. Dzieci ze szkół w Komorowie i Michałowicach chcące wziąć udział w badaniu powinny zgłosić się w tych dniach do szkoły w Nowej Wsi. Badania rozpoczynać się będą o 8:30.

W przypadku pytań można kontaktować się z panią Małgorzatą Pytel m.pytel@michałowice.pl lub 604 700 995.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.