Awaria pociągu SKM, utrudnienia na kolei

Kolej

Piątkowy poranek, 11 marca, nie jest zbyt radosny dla osób podróżujących pociągami Kolei Mazowieckich i Szybkiej Kolei Miejskiej. Na stacji Ursus Niedźwiadek doszło do awarii jednego ze składów. Podróżujący muszą liczyć się z utrudnieniami.

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie o utrudnieniach poinformował o 7.33. Kilka kursów pociągów SKM zostało odwołanych. Swoje odcierpieć musieli również podróżujący pociągami Kolei Mazowieckich. Składy poruszały się wolniej aż w końcu zatrzymały się.

Sytuację udało się opanować. Jednak jeszcze przez jakiś czas będą występowały utrudnienia. – Pociąg SKM, który doznał awarii na stacji Ursus Niedźwiadek został już ściągnięty. W związku ze zdarzeniem nastąpiły kilkuminutowe opóźnienia. Przez jakiś czas będą utrzymywały się jeszcze drobne utrudnienia – wyjaśnia Jolanta Maliszewska z biura prasowego Kolei Mazowieckich.

Pasażerowie powinni uwzględnić w swoich planach opóźnienia pociągów. Odwołany został kurs SKM z Pruszkowa o 9.25. Na trasę z pruszkowskiej stacji nie wyruszył również pociąg o 8.24.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.