Atak zimy w obiektywie

Region

​Spoglądając za okno wiele osób powtarza, że takiej aury brakowało w czasie świąt Bożego Narodzenia. Atak zimy mocno dał się we znaki kierowcom, ale jednocześnie sprawił, że krajobraz okolicy stał się piękny.

Zima dla większości z nas kojarzy się z niskimi temperaturami, obfitymi opadami śniegu i utrudnieniami na drogach i kolei. W tym sezonie jednak na prawdziwą zimę musieliśmy czekać do połowy stycznia.

Piątkowy (15 stycznia) wieczór był niezwykle trudny dla kierowców. Obfite opady śniegu sparaliżowały ruch na drogach. Ale śnieg jednocześnie sprawia niesamowitą radość najmłodszym, którzy chętnie lepią bałwany i zjeżdżają na sankach. Biały puch, który okrył nie tyko drogi i chodniki, ale również parki i skwery stworzył jednocześnie piękne krajobrazy.

Dlatego też zachęcamy do przesyłania zdjęć zimowego krajobrazu. Najciekawsze prace zostaną opublikowane na portalu wpr24.pl. Zdjęcia prosimy przesyłać na adres: kontakt@wpr24.pl

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.