Areszt i zarzuty za zabójstwo na Lipowej

Pruszków

Sąd rejonowy w Pruszkowie podjął decyzję o aresztowaniu na trzy miesiące 30-latka podejrzewanego o zabicie swojej matki w jednym z mieszkań przy ul. Lipowej. Mężczyzna usłyszał już zarzut w tej sprawie.

Do tragedii doszło pod koniec lutego. – Dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w jedynym z mieszkań w Pruszkowie prawdopodobnie doszło do śmierci kobiety. Policjanci natychmiast udali się pod wskazany adres i ujawnili zwłoki 50-letniej kobiety. W mieszkaniu znajdował się także 30-letni mężczyzna, który został zatrzymany, ale z uwagi na jego stan zdrowia wymagał natychmiastowej hospitalizacji – wyjaśnia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Bezpośrednio po tym zdarzeniu mężczyzna trafił do szpitala, lekarze początkowo nie zgadzali się na jego przesłuchanie. Po opuszczeniu lecznicy prokuratura przedstawiła mu zarzut zabójstwa. Sąd przychylił się też do wniosku o trzymiesięczny areszt.

Dokładne okoliczności śmierci kobiety wyjaśnia śledztwo. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Areszt i zarzuty za zabójstwo na Lipowej”

  1. Marlenka pisze:

    Rafatus, dojadą cię w pudle.
    Pozdrawiam
    M.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły