Alma zamknięta na stałe?

Pruszków

Dziś po południu zablokowano automatyczne drzwi lokalu, w którym znajduje się popularny market Alma. Natomiast na zewnątrz wywieszono kartkę z napisem: „sklep nieczynny”. Czy sklep został zamknięty na stałe?

Na naszą skrzynkę mailową spadła lawina wiadomości dotyczących pruszkowskiej Almy. Duże grono naszych czytelników twierdzi, że market został zamknięty. – Alma market w Pruszkowie zamknięty… Zrobili pracowników w ciula, nie chcą dawać wypowiedzeń tylko przenoszą na Skorosze na trzy miesiące bo mogą. A co dalej? To sami nie wiedzą… Jak się komuś nie podoba to musi napisać wypowiedzenie na zasadzie porozumienia – pisze Sabina.

– Alma Pruszków o godz. 13.30 przestała istnieć. Zamknięta na zawsze – poinformowała nas Iwona.

Udaliśmy się na miejsce aby sprawdzić czy rzeczywiście sklep został zamknięty. Na szklanych drzwiach wywieszono kartkę z napisem: „sklep nieczynny”. Mimo to wewnątrz było zapalone światło, a środku znajdowało się kilka osób.

Plotki o zamknięciu pruszkowskiej Almy pojawiały od dawna. Cała sieć ma ogromne problemy finansowe. Warto dodać, że do krakowskiego sądu wpłynął wniosek o upadłość tej firmy. Złożył go dostawca owoców oraz warzyw. Nie oznacza to jednak, że sieć marketów przestanie istnieć.

Podjęliśmy próby skontaktowania się z menedżerem sieci, ta jednak zakończyła się fiaskiem.

Jeszcze w lipcu tego roku przedstawiciele Almy zapewniali nas, że nie mają w planach zamknięcia marketu w Pruszkowie. Można przeczytać o tym tutaj.

Do sprawy wrócimy.

ATKUALIZACJA TEMATU – TUTAJ.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.