Aleja Tysiąclecia w Piastowie już przejezdna

Piastów

Po prawie trzech miesiącach kierowcy będą mogli wrócić na Al. Tysiąclecia. Odcinek między ul. Orzeszkowej a wjazdem na wiadukt został otwarty.

Przypomnijmy: przebudowa odcinka rozpoczęła się 14 lutego. Przez ten czas kierowcy musieli wykazać maksimum cierpliwości i jeździć objazdami. Poprowadzono je ulicami: Tuwima, 11 Listopada i Harcerską.

Przebudowę zakończono. Ulica zyskała nową nawierzchnię, zatoka autobusowa, chodniki i zjazdy zostały także wyremontowane. Dodatkowo wykonano korektę łuków na skrzyżowaniach.

Modernizację przeszła także infrastruktura towarzysząca. Wybudowano kanał technologiczny, kanalizację deszczową. Przebudowy doczekała się także sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu z ul. E. Orzeszkowej.

Koszt tej przebudowy wyniósł ponad 1,7 mln zł. Zadanie wykonała firma „FAL-BRUK” z Warszawy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Aleja Tysiąclecia w Piastowie już przejezdna”

  1. Dr. Huckenbush pisze:

    Kiedy odcinek od Orzeszkowej do Aleji Jerozolimskich będzie remontowany?

  2. Zachwycony pisze:

    Kolejna idealna inwestycja, nasi włodarze potrafią przypilnować wszystkiego od A do Z. Trasa jest jednolita bez żadnych roznic. Wyglada najlepiej ze wszystkich niedziurawych ulic jakie są w Piastowie. A pociąg należy nam się i już, pilniejszych wydatków niż winda do nieba nie mieliśmy.

  3. antek pisze:

    W Pruszkowie os. Staszica parking z zatokami autobusowymi od ul.Plantowej przewidywany czas modernizacji 8 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły