Akademickie Liceum Ogólnokształcące „Pryzmat”

Art. Sponsorowany

Szukasz prestiżowego liceum z przyjazną atmosferą, pozwalającego na rozwój osobisty? Nie chcesz być ograniczany przez narzucone Ci z góry ścieżki edukacyjne? Jeżeli tak, to to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Jako uczennica drugiej klasy tej szkoły mogę szczerze powiedzieć, że bez problemu można dostrzec starania kadry abyśmy my, uczniowie, wyrośli na osoby wykształcone i oczytane.

Moje liceum pozwala na samodzielny wybór przedmiotów rozszerzonych. Daje to możliwość rozwoju osobom niezdecydowanym lub tym z wszechstronnymi zainteresowaniami. W ramach rozszerzeń przeprowadzane są również egzaminy semestralne. Choć z pozoru brzmi to groźnie, niesie za sobą wymierne korzyści. Przyzwyczajają nas one do systematyczności i zaznajamiają tym samym z formą egzaminów maturalnych. Kolejną rzeczą wyróżniającą naszą szkołę jest obowiązujący dress code. Z początku może się on wydawać niepotrzebny, jednak wprowadza pewną „elitarność” i motywuje do nauki.

To tylko niewielka część korzyści, jakie oferuje moje liceum. Jest to fajne miejsce, do którego lubię przychodzić. Po więcej informacji można udać się na oficjalną stronę internetową lopryzmat.edu.pl.

Zofia Kondracka klasa 2LOA

Link do naszej strony www: http://lopryzmat.edu.pl/
Link do naszego profilu na FB: https://pl-pl.facebook.com/lopryzmat/
Link do naszego profilu na YT: https://www.youtube.com/channel/UCNHUBIyHpemk8mIKRBYt0tA/videos

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.