Weekendowe promocje w Maxi Outlecie

Region

Centrum Handlowe Maximus w Nadarzynie zaprasza na wiosenne zakupy do Maxi Outletu. W najbliższy weekend 26-27 marca na klientów będą czekać atrakcyjne promocje na wybrane produkty. 

Amatorzy okazji cenowych i wyprzedaży będą zachwyceni weekendową ofertą Maxi Outletu.

Telewizor LCD 32″ Samsung będzie można nabyć za 799 zł. Zniżki obejmą także produkty wyposażenia wnętrz, przykładowo kompletna sypialnia – szafa, szafki nocne i lóżko  – będzie kosztować 599 zł.

Posiadaczy ogródków zainteresuje z pewnością oferta na nożyce elektryczne do strzyżenia  żywopłotu. Będzie można je zakupić za 99,99 zł.

Specjalna oferta rabatowa dotyczy także obuwia. Markowe buty będą dostępne w cenie od 40 do 80 zł. Na dzieci i młodzież czekają modne, kolorowe trampki w cenie 40 zł.

Maxi Outlet mieści się w Hali E i jest czynny codziennie w godzinach 8.00 – 20.00.

W nowym outlecie można znaleźć szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Warto wybrać się całą rodziną i skorzystać z ciekawych ofert, przygotowanych specjalnie dla klientów Maxi Outletu.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.