Škoda fabia dla WORD

Region

Na samochodach Škoda Fabia, a nie Suzuki Swift, będą zdawać egzaminy na prawo jazdy przyszli kierowcy. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie wybrał škody fabie w drugim przetargu po unieważnieniu przez Krajową Izbę Odwoławczą pierwszego, w którym wybrane zostały suzuki swift – informuje TVN Warszawa.

KIO unieważniła pierwszy przetarg na wynajem samochodów do egzaminów na prawo jazdy, bo zaoferowana przez firmę Bemo-Motors cena za suzuki była rażąco niska – wynosiła tylko złotówkę miesięcznie. Firma tłumaczyła, że jest to element promocji. Wynik pierwszego przetargu zaskarżył dealer Škody – firma Polmot-Auto, a KIO dopatrzyła się w postępowaniu Bemo-Motors czynu nieuczciwej konkurencji.

W drugim rozstrzygnięciu zwyciężyło Polmot-Auto i škody fabie. Za ich wynajem WORD będzie płacił 250 zł miesięcznie za sztukę.
Nowe samochody mają dotrzeć do WORD w ciągu trzech miesięcy. Zastąpią używane dotychczas toyoty yaris.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.