67-latka zraniona butelką w głowie. Policja prowadzi postępowanie

Pruszków

Mieszkanka Pruszkowa przechodziła obok jednego z bloków, gdy nagle uderzyła ją szklana butelka. Ktoś wyrzucił przedmiot z jednego z mieszkań. Kobieta trafiła do szpitala, a policja zatrzymała sześć osób.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 26 lipca około godziny 16.00. Kobieta w wieku 67-lat przechodziła obok bloku, gdy jednego z mieszkań ktoś na ulice wyrzucił szklaną butelkę. Ta rozbiła się na głowie kobiety. – Kobieta z raną głowy trafiła do szpitala. Tam zszyto jej ranę. Mamy informacje, że wyszła już ze szpitala – mówi nam kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Policjanci zatrzymali sześć osób. W momencie zatrzymania piątka z nich była nietrzeźwa. Funkcjonariusze zabezpieczyli wszystkie ślady. – Część osób przesłuchaliśmy wczoraj i zwolniliśmy do domu. Kolejne przesłuchania odbędą się dziś. Nadal trwają policyjne czynności w celu ustalenia sprawcy – dodaje kom. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 16

16 odpowiedzi na “67-latka zraniona butelką w głowie. Policja prowadzi postępowanie”

 1. Rowerzysta pisze:

  Powinno się nakazać ludziom chodzić w kaskach (jak rowerzystom), bo zawsze ktoś może wyrzucić z okna butelkę czy coś innego i zranić nas w głowę.

 2. Pech to pech pisze:

  Dobrze że nie jechała rowerem bo by jej wlepili mandat za jazdę po chodniku

 3. xyz pisze:

  to nie było osiedle staszica ludzie czytajcie informacje z internetu ze zrozumieniem bo aż szkoda czytać waszych nędznych wypocin

 4. paca pisze:

  Policja ma teraz inne priorytety- nie pacyfikowanie łobuzów. To jest część elektoratu władzy pieczołowicie hodowanego przez władzę. Swoją skuteczność pokazują gazując pokojowe demonstracje obywatelskie. Tam w ryja nie dostaną.

 5. Pru pisze:

  To nie szukanie sensacji tylko informacja o wydarzeniu. A poza tym ta starsza pani zmarla.

 6. thug82 pisze:

  Nie pochwalam tego zachowania…. ale jeśli 6 osób biesiadowało i każdy polał po razie to mamy wszystkich winnych bo są odciski palców.Czy tak to działa? ….w sobotę idę na grila i chyba nie będę polewał…a nóż ,widelec…

 7. Tak się bawi młodzież - alkohol i narkotyki pisze:

  Rzucać w ludzi butelkami z 4 piętra?! Ta impreza będzie baaaardzo słono kosztować, gdy sąd skaże sprawcę i przyzna Pani sowite odszkodowanie. Życzę Pani szybkiego powrotu do zdrowia.

 8. Dorota pisze:

  Pruszkowska młodzież pije na umór i oto są efekty. Osiedle staszica to siedlisko wszelkiej maści patologii i nierządu

 9. Jerzy pisze:

  Mało to kobiet w Pruszkowie dostało butelką czy tępym narzędziem w głowę? Szukanie sensacji na siłę. W ostatnich latach takich przypadków było kilkadziesiąt, nie wliczam zabójstw. Zwłaszcza tych niewykrytych idących w dziesiątki od 2000 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły