64-latek zatrzymany za kradzież perfum

Milanówek

Widoczny na zdjęciu elegancki pan w marynarce „wpadł” na gorącym uczynku w jednej z placówek handlowych w Milanówku. Chciał wynieść perfumy i kosmetyki bez zapłaty za towar.

Policję zaalarmowali pracownicy punktu handlowego. – Na miejscu personel sklepu wskazał im klienta, który chciał wyjść z towarem bez zapłaty. Funkcjonariusze natychmiast sprawdzili zawartość torby, którą mężczyzna miał przy sobie. Znaleźli w niej perfumy i kosmetyki zabrane ze sklepowych półek. Podczas rozmowy z pracownikami ustalili, że ta sama osoba wcześniej także mogła dokonywać kradzieży w tym sklepie i innych w okolicy – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Dość szybko okazało się, że nie był to pierwszy raz, kiedy 64-latek próbował wynieść coś bez płacenia. – W ostatnim czasie takie same produkty zginęły także w dwóch innych sklepach w Grodzisku Mazowieckim. Po sprawdzeniu monitoringów funkcjonariusze potwierdzili, że sprawcą kradzieży był ten sam klient. Łącznie właściciele ponieśli straty w wysokości ponad 3 tysięcy złotych – dodaje przedstawicielka grodziskiej komendy.

Za kradzież grozi mężczyźnie kata do 5 lat pozbawienia wolności.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “64-latek zatrzymany za kradzież perfum”

 1. xD pisze:

  Godny przeciwnik dla polskiej policji xD

 2. szczerbaty kurdupel pisze:

  pisior ? jemu się należało..

 3. Grabarz pisze:

  Gender?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły