50% rabatu na WSZYSTKIE okulary korekcyjne z okazji otwarcia salonu KODANO Optyk w podwarszawskich Jankach!

Art. Sponsorowany

11 października 2021 roku odbędzie się WIELKIE OTWARCIE salonu KODANO Optyk w Jankach. Z tej okazji będzie można skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić dowolne okulary korekcyjne (oprawki + dwie soczewki okularowe) aż 50% taniej. Zapraszamy!

KODANO Optyk, Centrum Janki, ul. Mszczonowska 3, tel. 533 724 616

Promocja na wielkie otwarcie

Nowo otwarty salon zachwyca jasnym, przestronnym wnętrzem oraz bogatym asortymentem opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych. W salonie KODANO Optyk w Galerii Janki można znaleźć okulary znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Moretti, Loretto i wiele innych. Doradcy klienta pomogą dobrać okulary do każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu.

Z okazji otwarcia nowego salonu KODANO Optyk w Centrum Janki w dniach od 11 do 16 października będzie obowiązywać wyjątkowa promocja: aż 50% rabatu na WSZYSTKIE okulary korekcyjne (oprawki + dwie soczewki okularowe)! Warto dodać, że badanie wzroku jest wliczone w cenę okularów, więc to idealny czas, żeby zadbać o swoje oczy.

Salony KODANO Optyk

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

Oprócz podwarszawskich Janek, salony KODANO Optyk znajdują się w miastach takich jak: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Kalisz, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Radom, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Warszawa i Wrocław.

Wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w Galerii Janki to okazja do wyjątkowych rabatów! Dlatego tylko do 16 października w salonie obowiązuje promocja -50% na kompletne okulary korekcyjne!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.