Przechodnie wyłowili kobietę ze zbiornika retencyjnego

Nadarzyn

W poniedziałkowy poranek ze zbiornika wodnego w okolicach drogi serwisowej przy trasie S8 w Nadarzynie wyłowiono kobietę. Pierwszej pomocy udzielili jej przypadkowi świadkowie.

Około godz. 7.30 w ogrodzonym zbiorniku retencyjnym kobietę dostrzegli  przechodnie. – Kobietę w zbiorniku zauważyły przypadkowe osoby. Wyłowił ją z wody świadek. Była nieprzytomna, ale oddychała. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła kobietę do szpitala – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

W tej chwili nie wiadomo jak doszło do tego, że kobieta znalazła się w wodzie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Przechodnie wyłowili kobietę ze zbiornika retencyjnego”

 1. Mendownica pisze:

  Czyżby zbiornik retencyjny poruszał się zbyt szybko przez co biedna kobieta nie była w stanie uniknąć kolizji?

  • koliber pisze:

   Mendownica, z ciebie to prawdziwa menda!!! Ciekawe czy tak samo byś pisał, jakby to spotkało twoja matkę, żonę czy córkę. Idź precz!!!

   • Twoja stara mendziara pisze:

    Po prostu w komentarzach zawsze winę za wypadki zwala się na prędkość i chciałem przyłączyć się do tego trendu ze jak nie wiadomo co się stało to znaczy że sprawca poruszał się za szybko. Z drugiej strony doświadczenie życiowe mówi że nie zbiorniki nie są zbyt szybkie w przemieszczaniu i i stąd dysonans.

    Podoba mi się jak założyłeś że tylko matka, żona lub córka czyli tylko kobieta może wpasc do takiego zbiornika. Mężczyźni są zbyt inteligentni na takie głupoty.

    Co do mojej matki żony córki to niestety dla ciebie takie głupie wpadki nie dotykają inteligentnych osób. Więc nawet nie ma co rozważać takiego przypadku.

    • koliber pisze:

     Hahaha z tą inteligencją u mężczyzn, to się trochę zagalopowałeś. Moje założenie co do twojej matki, żony czy córki wynika z tego, że artykuł i twoja opinia dotyczy kobiety a nie mężczyzny. Ale widać jesteś mało inteligentny żeby się domyślić.
     Sądząc po twoim stylu pisania, jesteś tępym gimbusem a nie dorosłym mężczyzną ( na pewno nie inteligentnym)

     • Twoja stara mendziara pisze:

      Nie zamierzam się domyślać co patusy które nie potrafią się dobrze wysłowić mają na myśli. To że nie idę z mapami rzucać się gownem nie wynika z tego, że nie potrafię tylko z tego że szkoda mojego cennego czasu na takie głupoty.

 2. maryjusz pisze:

  brawo dla odważnych świadków – nie każdy by zdobył się na taką odwagę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły