45-letni włamywacz z dozorem

Michałowice

W miniony weekend na terenie jednej z firm w gminie Michałowice doszło do kradzieży rozbójniczej. Włamywacza zatrzymali pracownicy, a później przekazali policji. Okazało się, że włamania to nie jedyne występki 45-letniego mężczyzny.

W sobotę policjanci otrzymali zgłoszenie, że dwóch pracowników firmy z Opaczy Małej na gorącym uczynku złapało złodzieja. Policjanci udali się pod wskazany adres. Tam zastali 45-letniego mężczyznę, który ukradł rozmaite elektronarzędzia i próbował uciec. Ucieczkę udaremnił mu jeden z pracowników firmy. 45-latek nie dał jednak za wygraną. Z kieszeni wyjął nóż i zagroził jego użyciem. Z torby ze skradzionymi narzędziami wyjął nożyce do cięcia metalu i próbował zaatakować pracownika. Zauważył to inny pracownik firmy, który pomógł koledze zatrzymać złodzieja i powiadomił policję.

45-letni mężczyzna został zatrzymany. Policjanci w trakcie przeszukania jego pojazdu i mieszkania znaleźli środki odurzające (amfetaminę i marihuanę) oraz inne przedmioty pochodzące z kradzieży. – Zatrzymany mężczyzna nie umiał wytłumaczyć, skąd w jego pojeździe znajdowały się liczne elektronarzędzia i inne przedmioty. Początkowo twierdził, że znalazł wszystko na terenie opuszczonego ogródka działkowego – informuje mł. asp. Marta Słomińska.

Oprócz kradzieży rozbójniczej i posiadania narkotyków zatrzymany usłyszał jeszcze zarzuty paserstwa, kradzieży z włamaniem do garażu, kawiarni i przyczepy kampingowej. Sąd Rejonowy w Pruszkowie na wniosek prokuratury zastosował wobec podejrzanego dozór oraz poręczenie majątkowe.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “45-letni włamywacz z dozorem”

 1. miś pisze:

  że zapytam czyj to znajomy / kuzyn / rodzina / etc. potrzebne dopisać że został potraktowany ulgowo? czy nie po to żeby wpłynąć na poszkodowanych aby zapomnieli o ??? no właśnie , o czym… ?

 2. Kielbasiarz pisze:

  Protestuje! Bandzior trudni się kradziezami, ćpa, napada na obywateli i go wypuszczają!!!

 3. Pruszkowianin. pisze:

  Dozór??
  To jest właśnie Polska.
  Dajcie mu jeszcze psychologa i wsparcie finansowe, bo chłopina może się załamał po tej akcji.

 4. lowi pisze:

  ukradł , napadł z nożem, posiadał narkotyki i dostał dozór…., obawiam się o swoje życie, kiedy mamy takich sędziów

 5. Dramat pisze:

  Że co? Wypuścili go by mógł kraść nadal? Który sędzia się na to zgodzi? Podajcie nazwiska!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły