Gwiazdy zwierzętom [FOTO]

Milanówek

Za nami wyjątkowa impreza, podczas której gwiazdy znane z pierwszych stron gazet zachęcały do adopcji czworonogów ze schroniska w Milanówku. Domu poszukują nadal psiaki, którym patronują m.in. Edyta Herbuś.

„Gwiazdy zwierzętom” to wyjątkowa akcja. Jej celem jest znalezienie domu dla psów, które nie mają jeszcze kochającego właściciela. W sobotę, 7 września, na terenie przedszkola nr w Milanówku do ich przygarnięcia zachęcali m.in. Edyta Herbuś, Olga Frycz, Anna Powierza, Robert El Gendy, Agata Załęcka i Anna Radwan. Na miłośników zwierząt czekało wiele atrakcji, w tym konsultacje weterynarza, behawiorysty, tresera, żywieniowca, konkursy z nagrodami, spotkanie z Martą Maklakiewicz.

Ale „Gwiazdy zwierzętom” to nie tylko jednorazowe wydarzenie. – Każda gwiazda najpierw fotografuje sie z pieskiem, umieszcza zdjęcie i informacje o zwierzaku w mediach społecznościowych, a następnie prezentuje pieska na żywo. Już podczas imprezy młody Niko prezentowany przez Agatę Załęcką znalazł dom. Dużo pytań o Słodziaka przychodzi do Edyty Herbuś. Mamy nadzieję, że również znajdzie kochająca rodzinę. Pozostałe pieski wraz z gwiazdami nadal będziemy promować w internecie – zaznacza Hanna Głowacka, organizatorka wydarzenia.

Losy czworonogów i ich znanych patronów możecie śledzić za pośrednictwem strony Gwiazdy zwierzętom. Tam nadal do przygarnięcia i pokochania bezdomniaków zachęcają m.in. Magda Popławska i Kacper Kuszewski.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.