Głos na mnie mogą oddać osoby z Warszawy oraz powiatów pruszkowskiego i grodziskiego

Art. Sponsorowany

Szanowni Państwo, Część z Państwa dobrze mnie zna, cześć pewnie widzi moje nazwisko po raz pierwszy. Jako jedyny rodowity mieszkaniec Powiatu Pruszkowskiego ubiegam się o mandat do Parlamentu Europejskiego z naszego rejonu. Startuje jako bezpartyjny kandydat z list Kukiz 15 i proszę o Państwa głos w nadchodzących wyborach.

Nazywam się Łukasz Borkowski i od 2006 byłem nauczycielem Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie, a od 2016 jestem dyrektorem Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie. W tym czasie w szkole zaszło sporo zmian, a moi uczniowie i wychowankowie odnieśli znaczące sukcesy. Miłość i pasja do sportu, chęć poprawienia stanu infrastruktury sportowej (w tym moja walka o wybudowanie nowego basenu na terenie powiatu pruszkowskiego) zawiodły mnie do decyzji o starcie w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Wierzę, że znajdując się w nim, mam i mamy realne szanse zrobić znacznie więcej dla rozwoju sportu w naszym regionie. Jeśli mnie znacie, wiecie, że takie zadanie traktuję niemal jak każde zawody sportowe. Walczę do ostatniego metra i ostatniej sekundy! Wybory to gra drużynowa, dlatego z wiarą, że jesteście w mojej drużynie, proszę Was o wsparcie. Od lat wspieram i działam na rzecz oddolnych inicjatyw w naszym regionie i o takie mam, zamiar również walczyć pracując w Parlamencie Europejskim. Bardzo chętnie spotkam się lub odpowiem na każde Państwa pytanie. Zapraszam do kontaktu. Proszę o kredyt zaufania i oddanie na mnie głosu w niedzielnych wyborach jako jedynego niezależnego kandydata reprezentującego nasze okolice.

Dziękuję,

Łukasz Borkowski

Głos na mnie mogą oddać osoby z Warszawy oraz powiatów pruszkowskiego, grodziskiego, legionowskiego, nowodworskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, warszawskiego zachodniego i wołomińskiego.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.