36-latek zatrzymany za kradzież telefonów

Raszyn

Zarzut kradzieży sześciu telefonów o wartości około 7 tys. zł usłyszał 36-letni obywatel Litwy. Do zdarzenia doszło w Jankach.

Za tą kradzież mężczyźnie może grozić nawet do pięciu lat pozbawienia wolności. Jak informuje pruszkowska policja, w jednym ze sklepów w Jankach miało dojść do kradzieży telefonów. Policjanci po przybyciu na miejsce potwierdzili, że 36-letni wyniósł w torbie telefony komórkowe.

– Mężczyzna będąc w sklepie schował do torby 6 telefonów komórkowych, po czym opuścił linie kas, gdzie został ujęty przez pracowników ochrony. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane kamerą monitoringu – opisuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Podejrzany to 36-letni obywatel Litwy. Został zatrzymany przez policjantów z Raszyna, a telefony wróciły do sklepu. Mężczyźnie przedstawiono zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Tłumaczył, że ukradł telefony, aby je sprzedać, ponieważ potrzebował gotówki.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “36-latek zatrzymany za kradzież telefonów”

 1. Anonim pisze:

  Porządni pracowici ludzie nie jeżdżą po holandiach szkołach czy daniach.

 2. Grabarz pisze:

  Obyś to samo usłyszał, będąc w Niemczech, Holandii czy Danii.

 3. zed pisze:

  jak potrzebował gotówki to spoko, rozsądne tłumaczenie 😉

 4. Rado pisze:

  Wydalic do Bydlo ze wschodu !!!

 5. RtR pisze:

  Wywalić tych wszystkich kacapów z PL!

  • Anonim pisze:

   30 % obszaru obecne polski to ,, ruś,, etnicznych rusinów to pewnie z 50 % . nie wierz w te bajeczki których uczono cię w szkole podstawowej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły