3,5 promila w organizmie. Spowodował kolizję.

Michałowice

Kierowca Audi, który spowodował w ubiegłym tygodniu kolizję, miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Sprawca poddał się dobrowolnie karze grzywny. Nałożono na niego także zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Opacz-Kolonia, na terenie gminy Michałowice. Jak informuje asp. Marta Słomińska z pruszkowskiej komendy – Na jednej z ulic kierujący Audi nie stracił panowanie nad pojazdem, najpierw uderzył w zaparkowanego Mercedesa, w którym znajdował się kierowca, następnie odbił się, uderzył w kolejny zaparkowany pojazd marki Ford i dopiero sam się zatrzymał. Kierujący Audi samodzielnie wysiadł z samochodu, chwiejnym krokiem udał się do bagażnika, który otworzył, po czym w nim usiadł.

Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku tego wypadku – ani kierowca uszkodzonego Mercedesa, ani sprawca, który był sam w aucie.

– 42-latek został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości i spowodowania kolizji. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów i poddał dobrowolnie karze grzywny. Przez najbliższe 5 lat będzie posiadał również zakaz prowadzenie wszelkich pojazdów mechanicznych. – dodaje Słomińska.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “3,5 promila w organizmie. Spowodował kolizję.”

 1. paca pisze:

  Utaplac ryja w lajnie.

 2. Mich z Komo pisze:

  trochę duża kara, przecież nikomu szkody w zdrowiu nie zrobił, to tylko samochody…

  • TVP info ;) pisze:

   Po pierwsze widząc miniaturkę myślałem że policjant jechał po pijaku i to w radiowozie.
   Po drugie ” Na jednej z ulic kierujący Audi NIE stracił panowanie nad pojazdem” – jak to NIE STRACIŁ 😉 ?
   Po trzecie kara za 3,5 promila troszkę mała, ale nie jest źle. Naprawa dwóch samochodów (OC podwpływem nie działa) plus swojego, grzywa i 5 lat

   • X pisze:

    Ja bym dodał jeszcze do kary 1 mln zł, w końcu to tylko pieniądze. I dodatkowe 25 lat więzienia, we końcu to tylko pijak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły