33-latek dozór, zamienił na areszt

Pruszków

Być może trzymiesięczny areszt wymusi na 33-letnim mieszkańcu Pruszkowa zmianę zachowania. Mężczyzna mimo policyjnego dozoru za włamania, nie przerwał przestępczego procederu.

Przypomnijmy. W kwietniu 33-letni mieszkaniec Pruszkowa dwukrotnie wybił szybę w punkcie kurierskim, a na początku maja włamał się do punktu i ukradł pieniądze. Próbował również włamać się do jednego z mieszkań przy ul. Daszyńskiego, jednak próbę udaremnili mu sąsiedzi. 33-latek został złapany, usłyszał zarzuty włamania, usiłowania włamania i niszczenia mienia. Ostatecznie sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Pisaliśmy o tym tutaj.

Kłopot jednak w tym, że mężczyzna nic nie zrobił sobie z wymierzonej kary. Co więcej kontynuował swój proceder. Kilka dni temu włamał się do jednej z lokalnych firm oraz do piekarni. Mężczyzna ukradł pieniądze z kasetek. – Czynności prowadzone przez policjantów przyczyniły się do ustalenia jeszcze trzech włamań, których dokonał zatrzymany na początku maja. Jego działanie, prawie w każdym przypadku było podobne, wybijał lub wyważał okno, po czym kradł pieniądze – zaznacza podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

33-latek usłyszał łącznie dziewięć zarzutów z czego siedem dotyczy włamań, a dwa uszkodzenia mienia. Na wniosek policji i prokuratury sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “33-latek dozór, zamienił na areszt”

 1. marta pisze:

  on jest z pruszkowa czy brwinowa?

  • Jaco pisze:

   Z Pruszkowa. Spójrz na policyjną stronę KPP Pruszków w zakładce aktualności. Pozdrawiam serdecznie.

 2. Anonim pisze:

  Wyborca poko jak nic.

 3. filifionka pisze:

  zamienił stryjek siekierkę na kijek

 4. Topo pisze:

  Nie lepiej na taką hołotę od razu dół z wapnem?

 5. Sandra z Daszyńskiego pisze:

  Odsiedzi, wyjdzie będzie robił to samo. Takich trzeba leczyć a jak nie pomoże – utylizować

  • marta pisze:

   leczyc ok ale za twoje pieniadze

  • Grzesiek pisze:

   Sandro oddaj co miesiąc któreś ze swoich trzech „pięćsetplusów”. Tak się składa że jesteś moją sąsiadką. Grzegorz z dołu którego wykańcza „tupot małych stóp” do 2:00 nad ranem i nie jest to tupot tylko szarża. Gdy Ty już zasypiasz usypiając swoje pociechy my wstajemy do pracy na 8-10godzin

 6. Koptr pisze:

  Jakim debilem trzeba być?

 7. eh pisze:

  Powinni już dawno zlikwidować dawanie dozoru i samoistne stawianie się do więzienia. Ten idiotyzm stwarza poczucie bezkarności wśród przestępców.

 8. buzię widzę pisze:

  W każdym społeczeństwie są jednostki zbędne, totalnie nieprzydatne. Nie przystosowane do życia w społeczeństwie. Nie pojmujące co to uczciwość, godność czy wina i nie przejawiające żadnych chęci zmiany tego stanu rzeczy. Na takich jest tylko jedno tanie rozwiązanie. Wapno gaszone. I po bólu.

 9. loleks42 pisze:

  kazdy orze jak moze

  • Dad pisze:

   Tak co matka to tłumaczy jak wraca pokryta białą lepką substancja z lasu. Ale pomimo problemów twojej upośledzonej rodziny i tego uposledzonego chłopaka nie możesz przeglądać tego na resztę zdrowego społeczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły