28-latek podejrzany o zabójstwo

Pruszków

Prokuratura postawiła zarzut zabójstwa 28-letniemu Łukaszowi B. Mężczyzna został zatrzymany w ubiegłym tygodniu przy ul. Broniewskiego w Pruszkowie.

Przypomnijmy. We wtorek 9 lutego około godz. 17.00 policjanci z pruszkowskiej komendy otrzymali informacje, że w jednym z mieszkań przy ul. Broniewskiego znajduje się mężczyzna z raną zadanym ostrym narzędziem. Mimo reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu zdarzenia policja zatrzymała 28-letniego Łukasza B.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi pruszkowska prokuratura, która postawiła 28-letniemu Łukaszowi B. zarzut zabójstwa. Podejrzany nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Mężczyzna złożył wyjaśnienia, jednak prokuratura zaznacza, że ich treść została objęta tajemnicą postępowania.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec Łukasza B. tymczasowe aresztowanie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.