20 lutego wielkie otwarcie Suntago Wodny Świat w Park of Poland! Znamy ceny biletów

Region

Największy zadaszony park wodny w Europie właśnie ogłosił oficjalną datę otwarcia, a dziś ruszyła sprzedaż biletów poprzez nową stronę internetową www.parkofpoland.com. Od 20 lutego 2020 r. pierwsi goście będą mogli skorzystać z wyjątkowych atrakcji Suntago Wodny Świat w Park of Poland we Wręczy pod Mszczonowem.

Ceny biletów zaczynają się od 39 zł dla dzieci i 59 zł dla dorosłych. Park będzie otwarty od 20 lutego 2020 r. przez 365 dni w roku w godzinach: w tygodniu 10:00 – 22:00, w weekendy i święta 9:00 – 22:00. Zarówno w tygodniu jak i w weekend będzie możliwość zakupu biletu całodniowego, którego cena zaczyna się dla dzieci już od 79 zł , a dla dorosłych już od 99 zł.

Koszt biletu różni się w zależności od dnia tygodnia, wieku i wyboru stref. Strefa Jamango dostępna jest dla wszystkich, natomiast strefy Relax i Saunaria dostępne są wyłącznie dla osób powyżej 16 roku życia. Cena całodniowego biletu do wszystkich stref dla osoby dorosłej zaczyna się już od 129 zł. Cennik znajduje się na stronie internetowej www.parkofpoland.com.

Jakie atrakcje czekają na gości? Od momentu otwarcia parku będzie można cieszyć się wieloma atrakcjami w trzech różnych strefach tematycznych w tropikalnej temperaturze 32 stopni Celsjusza, w otoczeniu ponad 740 palm przywiezionych z egzotycznych zakątków świata. Park of Poland i Suntago Wodny Świat będą miejscami zarówno dla gości, którzy przyjadą na kilka godzin, jak i dla wielbicieli tropikalnego klimatu, którzy chcą się cieszyć wakacyjną atmosferą jeszcze dłużej. Dla tej grupy przeznaczona będzie wygodna baza noclegowa Suntago Village. Już w marcu 2020 r. do dyspozycji gości będą 92 w pełni wyposażone, nowoczesne domki modułowe ze strefami zabaw dla dzieci, przestrzenią do grillowania, centralnym budynkiem oraz recepcją z mini sklepem.

Wybrane atrakcje parku Suntago Wodny Świat:

– 32 zjeżdżalnie wodne
– Basen z falami
– Basen relax z tzw. dziką rzeką
– Basen „Rzeka przygód”
– Wodny plac zabaw
– Maszyna Surf-Air, która umożliwia surfowanie pod dachem
– Zewnętrzny wodny plac zabaw z podgrzewaną wodą
– 3 baseny solankowe Dead Sea
– 5 basenów witalnych, wypełnionych wodą z minerałami
– 10 saun o zróżnicowanej temperaturze i wilgotności powietrza

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 23

23 odpowiedzi na “20 lutego wielkie otwarcie Suntago Wodny Świat w Park of Poland! Znamy ceny biletów”

 1. ereflere pisze:

  Tylko zanim tam pojedziecie to poduczcie się języka ukraińskiego względnie białoruskiego, żeby dogadać się z obsługą…

 2. Thug82 pisze:

  Do „głos – jeśli jesteś samotnym matką/ojcem. Ja mam 2 dzieci i żonę. Całodzienny pobyt kosztowałoby 600 zł , dalej twierdzisz że to niewygurowana cena? Wolne żarty

  • Głos pisze:

   Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia…To tak jakbyś miał pretensje do Mercedesa że wypuścił model AMG za 800tyś i cię na niego nie stać… Zastanówcie się cebulaki nad sobą zanim coś napiszecie. Co tydzień tam jeździć nie będę, ale na wypad z rodzinką kilka razy w roku jeszcze mnie stać.

 3. Głos pisze:

  Za mnie+dziecko, w wybranej strefie zapłacę ok. 300zł za cały dzień (wliczyłem koszta posiłków na miejscu). Jak za całodzienny pobyt w największym tego typu parku w Europie, nie uważam żeby była to wygórowana cena… Widzę że niektórzy są tak roszczeniowi, że nawet jakby za darmo im Suntago drzwi otworzyło to byłyby pretensje…

 4. Xxx pisze:

  No w artykule brakuje informacji kto i za ile to postawił??? Atrakcja niewątpliwie jest chociaż ceny nie dla bidosi.

  • Szok pisze:

   Pewnie jakieś rosyjskie żydki (opluwające na codzień Polskę)

  • Kaczka po hebrajsku pisze:

   Żydzi Izraelscy, ci co od Cinema City. Robią to za swoje pieniądze. Ma się zwrócić i zarabiać to i ceny są wysokie. Jeśli na przykładzie Kaczora i Morawieckiego spodziewacie się ze Żydzi są hojni i będą tanie wejściówki rodzina plus i emeryt plus to muszę was zawieść. Dobrze jest być hojnym za cudze i jeszcze na tym zarabiać. Za swoje nikt się nie kwapi.

 5. Seba pisze:

  Ceny chore w tym Amerykanskim badziewiu! Nigdy tam bym nie poszedl

 6. manuel arboleda pisze:

  A ja przyjde z kolegami … i naszczam żydkom do basena !!!!

 7. Pruszkowiak pisze:

  Do Thug82, jot , Anonim : ile ty byś chciał brać za wejście jakbyś wyłożył 730mln ztłotych ( 170mln EUR) ? NIe zapominaj o stałych kosztach utrzymania tak dużego obiektu( media, pracownicy, administracja , reklama, naprawy i serwis itp ) Cieszmy się , że powstał taki obiekt blisko Nas i życzmy , aby dobrze im szło , bo wtedy będą na pewno jeszcze rozbudowywać i ulepszać to miejsce , aby było bardziej atrakcyjnym .

  • jot pisze:

   ja im dobrze życzę, niestety nie będę mógł ich wspomóc bo o ile dla singla jeszcze jako tako to dla rodziny to duży wydatek. 500+ nie starczy a to tylko 2 godziny

 8. unia europejska pisze:

  amber gold,upadajace banki,pruszkow,wysprzedaz wyposazenia palacow prezydenckich,koperty bylego senatora,Balcerowicza konto? wystarczy dobrze oprzec sie na barkach LUDU i bez zydowstwa jest kasa.

 9. jot pisze:

  4 osobowa rodzina w 1 strefie na 2 godziny łączenie 256 pln 🙂 trzeba doliczyć dojazd + jakieś jedzenie czyli wyjdzie jakieś 400 pln. Trochę drogo. Idę na glinki w Pruszkowie 🙂 A na stronie na razie tylko jakieś stockowe zdjęcia, nic z realnych atrakcji.

 10. Sędzia Sprawiedliwy pisze:

  tzn, że pracownicy w suntago zarobią u żydowskiego właściciela najniższą krajową 🙂 !

 11. Anonim pisze:

  Za baseny to mogę zapłacić góra 30 zł tam nic więcej nie ma

 12. Dreamliner pisze:

  Ceny normalne, patologia nad Zalew Żyrardowski ew.zostają glinki na Żbikowie, nikt was patoli nie chce wśród cywilizowanych ludzi.

 13. Piotr pisze:

  Ciekawe jaka cena z obiadem???

 14. Thug82 pisze:

  Ceny kosmos!!!!! A jak pracowników szukali to oferował 2300 zł netto. Śmiech na sali

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły