19-latek odpowie za posiadanie marihuany

Pruszków

Policjanci z pruszkowskiej patrolówki, zatrzymali 19-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut, za który ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

W czwartkowy wieczór na ul. Mokrej w Pruszkowie policjanci z patrolu zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Mundurowi postanowili go skontrolować.

W trakcie legitymowania i kontroli osobistej, w kieszeni bluzy funkcjonariusze ujawnili dwa „zawiniątka” z folii aluminiowej, w których znajdował się susz roślinny. 19-latek przyznał się policjantom, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Wstępne badania testerem potwierdziły słowa 19-latka, że zabezpieczony susz to marihuana.

Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut załamania przepisu ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za który grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie.

KPP Pruszków

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “19-latek odpowie za posiadanie marihuany”

 1. CzarnyRajmund pisze:

  (na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać) wierzycie w taki fake news ZOBACZYŁ MILICJE i zaczął się nerwowo zachowywać buuuuuhaha

 2. As pisze:

  Egzekucja na miejscu dla bandyty. Milicja powinna wykonać na miejscu. Dziękuję dzięki wam czuje się teraz bezpieczniej. Dobrze że wróciliście do poważnej pracy i nie musicie tracić czasu na łapanie ludzi bez masek.

 3. Stop pomowieniom pisze:

  Więcej trzeba wierzyć sześćdziesiątką to napewno będzie lepiej tym kraju

 4. Qbaabq pisze:

  Zawiniątka to ile to gram?

 5. Miejscowy pisze:

  To przestępca jeden! Bandzior!
  Sukces policji!
  Media prześcigają się, by zapodać jako pierwsze ten wielki sukces!!

  ..ale ten kraj zeszedł na psy……….

 6. Anonim pisze:

  3 lata dla gnoja!!!

 7. Jasiek pisze:

  Dajcie mu karę jak w stanach – dożywocie + 150 lat

 8. Statystyka pisze:

  Straszny bandzior.

 9. AntyĆpun pisze:

  Ćpun!!! 15 lat za kratami to byłoby to.

  • Mr.m pisze:

   Zajmijcie się lepiej przestępcami prawdziwymi a nie młodego chłopaka skazujecie za posiadanie, przez to ze pojdzie jedziec nie bedzie mogl miec normalnego życia na wolności bo będzie już karany. Idiotci

   • ... pisze:

    Idiotą to on jest, po co pcha się w używki? Miało być lepiej i przyjemniej, a będzie jak zwykle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły