​Brwinowianie porozmawiają o bezpieczeństwie

Brwinów

We wtorek, 7 listopada w Brwinowie odbędzie się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu w ruchu drogowym, miejscu zamieszkania i miejscach publicznych. W spotkaniu wezmą udział burmistrz gminy, komendant Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie, strażnicy miejscy oraz strażacy z OSP Brwinów.

– Wśród tematów, które poruszali mieszkańcy gminy Brwinów podczas spotkań z burmistrzem Arkadiuszem Kosińskim, pojawiały się kwestie bezpieczeństwa, m.in. ryzykowne zachowania kierowców, problemy z parkowaniem i inne niepokojące zjawiska obserwowane przez mieszkańców – przedstawia brwinowski magistrat. 

Dlatego przyszedł czas, by porozmawiać konkretnie o tych kwestiach. Policja przedstawi kwestie bezpieczeństwa ze swojego punktu widzenia, na podstawie policyjnych statystyk oraz problemów zgłaszanych przez mieszkańców za pośrednictwem internetowej Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Na spotkaniu zostaną też przedstawione priorytetowe działania dzielnicowych oraz możliwości, jakie stwarza aplikacja „Moja Komenda”. 

Spotkanie odbędzie się 7 listopada 2017 r. o godz. 18 w sali OSP w Brwinowie przy ul. Pszczelińskiej 3.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.